Úvodní slovo

Abych nezapomněl tak tyhle stránky původně vznikly pro West a jsou mírně řečeno hrozné. Takže jsem se rozhodl, že si je trochu spravím. To, co tu je nesmyslné vzniklo, hecovaným přepsáním původních nesmyslů :) Takže smysl moc nehledejte. A hlavně: dobrá rada --:> napřeskáčku je to nejlepší!!!!!!!!!!

 

GLADIATUS

Teď k podstatě věci, zaměření teď online-hra Gladiatus, zvaná Glad, kde mám tu čest hrát na několika servrech (provinciích). A kde jsem Mistr, samozřejmě ten nejlepší, nic jiného tvrdit nemůžu a ani nechci-u.


 

Úvodní slovo 2

Novinka

Úprava Hlavní strany, aby se na to dalo alespoň dívat...:) Teď už hraju jenom Glada, takže už nebudou žádné další odkazy na The WEST, kde se mi ty postavy prostě smazaly.:) Mám postavu víc než Jednu a zatím se daří.
Ta hlavní je:

Maximus44

: a jsou o tom taky tyhle stránky (Obrázky, Fotečky, Článečky + MpTroječky).

To, co tu je už mazat nebudu, pouze přesouvat, ale záměr je to tu trochu zpřehlednit...
Takže Přehled - výběr:
Gilda - INFO:
Maximus44 MISTR:
Jsme jedna z těch aktivnějších gild na servru, i když ne úplně nejlepší, vinou sloučení Provincií a Mojí dlouhodobou nepřítomností:). Kdo hledá, tady i najde :) Kdo nehledá, najít nemůže, no :)

Asi Můj nej... článek:

Rutina

14/06/2018 05:14


Tipy a triky

Snažte se hrát každý den :). I kdyby jen 10 minut, vyplatí se to.
Přijdu překlopím Zbrojíře nebo Vetešníka, dám mu nějakou veteš (zboží),
mrknu kdo je první v Aréně (třeba zrovna Náš Mistr),
kouknu do Lázní (u Nás hlavně v Pondělí) abych měl přehled,
skočím na Výpravu a do Bludiště,
když budu jó hodně aktivní otevřu si Truhlu božího osudu (dále jen Bednu),
v Pantheonu přijmu úkol,
kouknu co Bohové
a pokud mi nějaká ta minutka zbude mrknu do Aukční síně nebo na Tržiště,
...
5 minut ráno a 5 minut večer - si myslím nikoho nezabije - (až na ty potvory v Bludišti a Gladiátory v Aréně)...

...pokračování příště
Se srdečným pozdravem a přáním hezkého dne
Mistr Maximus44,
(17)Six-8-siX[S8X]Maximus44

 

Pravidla

Hlavní myšlenky:

Ať si to každý užije - hra má především bavit - zábava je pro každého něco jiného - nepletu se do toho (mě se třeba líbí něco postavit pro gildu a občas když mám čas něco smysluplného napsat), atd.
Nejdůležitější LOAJALITA - taky to tu někde jde najít...:):)
Potom Příspěvky Gildě - Máme VS a potom už dobrovolně s tím, že nejvíc financí jsem přispěl Já jako Mistr, a rád no :).
Gildovní bitvení - většinou vyhráváme, a je to také významný zdroj příjmů. Bohužel AKTIVITA na servru, kde hraju není úplně nejlepší, tak ty Výhry taky podle toho vypadají, no:)
Výběrové řízení:
Podaná žádost (byste se divili, jak se to dá pojmout - a vlastně ani ne, bo i tyto stránky vypadají na první pohled všelijak, no :), moje vina - tady přispívám jenom JÁ.
Občas si i někoho vyberu a oslovím...
 


Nový odkaz na postavu Maximus44 po sloučení Provincií :)


Odkaz na tvůj profil:
Pošli tento odkaz svým přátelům a ukaž jim profil svého gladiátora:

https://s17-cz.gladiatus.gameforge.com/game/index.php?mod=player&p=343254

Vidíte, že aktuálně mám level 96, Zbroj a STATY
(Level se bude i zvyšovat :), a První stránku nebudu aktualizovat moc často)


PředZávěr

Tak snad se Nové úpravy těchto stránek budou líbit :).
Nadšení být nemusíte (nadšenec jsem tady hlavně já :)).
Stačí občas zkouknout (návštěvnost stránek výborná)...Všechno.

 

 

 

 

The WEST

alias INNO hra - můj názor na odpis, víc nic

Welcome to our website... Lépe řečeno Nazdar Wesťáci

..detailed in the following pages.-.Zajímavé prodejní místo na Slunci se nachází, tak nějak everywherel.

Welcome to My website

Here we will see, my first attempt, to create the THE web site.

Willkommen

Eins, zwei, drei...

Visitor's notice

Treat your "Visitor's notice" page like it is your shop window. Show what you have to offer. This is the right place for presenting items like current news, discounts or promotions. Whatever you think will attract people to your site, put it here.

Products

West --______-- :)

Velmi popular and the very best game in the own World.

Popis znalce

Velmi grandiózní záležitost...

Enterprise přilétá - trochu stará a nudná, ale zase pěkná

Pěkná loďka. A KONEC s blbým hraním. Teď už jenom vážně. Takže 0, 1, 2, 3... +10+ A ještě chybí tečka.

The WEST

The WEST alias INNO hra - můj názor na odpis, víc nic Welcome to our website... Lépe řečeno Nazdar Wesťáci ..detailed in the following pages.-.Zajímavé prodejní místo na Slunci se nachází, tak nějak everywherel. Welcome to My website Here we will see, my first attempt, to create the THE web...
Items: 1 - 4 of 4

Nový objev - co se z článků ztratil...

Again

Takže, přátelé, moji drazí a někdy i drzí.

Začal jsem hrát Nově hru zvanou Glad na posledním 21.servru...

Něco málo Vám povím - přihlaste se a najděte si mě... jsem tam

 

MAXIMUS44

Gilda: K nezapamatování

Gladiatus.cz - připojte WWW

 

Velmi dobrá hra na Odreagování, protože u Ní strávíte tolik času, že už nemáte čas na něco jiného (třeba jídlo a pití) (WC - nepočítám - to se dá i do peřin).

Založit gildu a potom to hrát se samými UCHY, to je opravdu síla a zážitek, ale dost už teď k podstatě hry.:

BOJ, BOJ a zase boj.

S prémiem (Rubíny), co 5 minut. A to je velice příjemné, vidět se jako holku - zahalenou, pomalu se zahalující do brnění...

Kdo chce Hrajte :)

Vřele doporučuju:

Maximus44

Gilda - Gilda

 

12:40 31-5-2013

Hijé!

www-odkaz.cz-21-Provincie

https://s21.gladiatus.cz/game/c.php?uid=28477&server=21

 

 

Vié!!

Jeden z Tvých přátel s Tebou chce hrát Gladiatus!
Maximus44 tě pozval, abyste spolu mohli objevovat svět Gladiatu!

Pokud chceš pozvání přijmout, klikni sem: https://s21.gladiatus.cz/game/c.php?uid=28477&server=21&fatherMessage=1

Maximus44 Ti zanechal/a následující zprávu:

 

Odkaz na tvůj profil
Pošli tento odkaz svým přátelům a ukaž jim profil svého gladiátora:1:-


Ahoj,
posílám Ti Meil s odkazem :)

 

-:1

https://s21.gladiatus.cz/game/index.php?mod=player&p=28477

HP Shrnutí

Hlavní strana - Main page alias Závěr

06/09/2013 05:40
Takže taková malá rekapitulace pro překvapené... Vše napsané je dobré vědět a vše co bude napsáno v budoucnu taky. Takže pro tuto chvíli děkuji za pozornost a těším se s Vámi věrnými čtenáři zase někdy někde! Lovu zdar a těmto skvělým až grandiózním stránkám zvláště.